4 stycznia 2012

Konkurs AQUAEL PRIMUS INTER PARES rozstrzygnięty

10 grudnia 2011 roku odbył się Wielki Finał III edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL PRIMUS INTER PARES. Impreza ta miała zupełnie inny charakter jak dotychczas. Przybyła publiczność miała okazję zobaczyć profesjonalny
pokaz zakładania akwarium 400 litrowego w stylu iwagumi przez Pawła „Atolla” Szewczaka, porywający wykład przez Heiko Blehera, który przedstawił biotopy i stworzone na ich wzór akwaria pochodzące z kilkudziesięciu rzek i jezior z całej kuli ziemskiej, oraz długo zapowiadana premiera nowego zestawu akwariowego AQUAEL REEFMAX przeznaczonego do zakładania dużego akwarium  morskiego.


Na początku konkursu 25 uczestników zmierzyło się z testem pisemnym składającym się z 50 pytań. Kolejno najlepsza 10 awansowała do drugiego etapu, w którym musieli odpowiadać na wybierane przez siebie i zadawane przez prowadzącego pytania. Ostatecznie wyłoniona została najlepsza trójka, która zmierzyła się w ścisłym finale. Pytania zadawali im członkowie Jury: Heiko Bleher, Andrzej Kociołkowski, Łukasz Kur, Marta Mierzeńska i Paweł Szewczak.

Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę. Laureaci Konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody: tablety, netbooka, laptopa, zaś zwycięzca imprezy pojedzie w przyszłym roku wspólnie z Heiko Bleherem na jedną z jego wyjątkowych wypraw w głąb amazońskiej dżungli!

Oto oficjalne wyniki Wielkiego Finału III edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL PRIMUS INTER PARES:
Miejsce 1 – Michał Babiński (nagroda: ośmiodniowa wycieczka do amazońskiej dżungli w towarzystwie Heiko Blehera)
Miejsce 2 – Jakub Niedzielko (nagroda: laptop HP)
Miejsce 3 – Paweł Korzec (nagroda: netbook)
Miejsce 4 – ex aequo: Wojciech Prekurat, Piotr Wróbel (nagroda: tablet)
Miejsce 5 – ex aequo: Aleksander Jurczak, Seweryn Olkowicz, Emilia Turek (nagroda: tablet)
Miejsce 6 – Daniel Drukalski (nagroda: tablet)
Miejsce 7 – Jacek Rozum (nagroda: tablet) 
 Źródło: Aquael
Spodobał Ci się ten wpis? Kliknij "Lubię to"!